Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 2.5
SirensRated ★ 3.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 0.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
MovingRated ★ 2.5
American NightmareRated ★ 4.0
The Beatles: Get BackRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
One Piece Season 1Rated ★ 5.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.0