Titles you rated
The RevenantRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MissingRated ★ 4.0