Titles you rated
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 2.5
Love Is in the AirRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
True RomanceRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Marvin's RoomRated ★ 3.0
BackdraftRated ★ 4.0
The Deer HunterRated ★ 3.0