Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
It Started With a KissRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0