Titles you rated
The SapphiresRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 2.0
Almost FamousRated ★ 2.0
Make Your MoveRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Maid in ManhattanRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Love & MercyRated ★ 2.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
What Maisie KnewRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
RentRated ★ 2.0
CarsRated ★ 3.5
Everybody Wants Some!!Rated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 5.0