Series
Ratings
20
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0