Movies
Ratings
607
Green BookRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
ThesisRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 3.5
Take ShelterRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Rendez-vousRated ★ 2.5
TrainspottingRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 5.0
A Short Film About KillingRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0- KimchiRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0