Series
Ratings
22
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0