Titles you rated
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.5
GiantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.0