Titles you rated
HarmonyRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The KingRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 1.5
The AttorneyRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0