Series
Ratings
54
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Before Some RiseRated ★ 4.0
Cat's PleasesRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- FamilyRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 5.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0