Movies
Ratings
292
ArrivalRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
GoodFellasRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Steve Jobs: Visionary GeniusRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0