Movies
Ratings
161
The Scent of LoveRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0