Titles you rated
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0