Titles you rated
Romantic DebtorsRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
FrankenweenieRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
Premium RushRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
Jackass: The MovieRated ★ 2.5
Punisher: War ZoneRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 3.0
Need for SpeedRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0