Series
Ratings
540
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 1.5
One the WomanRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5