Titles you rated
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Bloody ReunionRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
Free WillyRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
The DreamersRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 0.5