Series
Ratings
117
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- プライドRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Goodbye SoloRated ★ 4.5- TruthRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
TripleRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Spring DayRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0