Series
Ratings
40
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
JumongRated ★ 4.0