Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5