Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 4.0
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 4.0
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.0