Titles you rated
John CarterRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Land of MineRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5