Titles you rated
BugoniaRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Your LetterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
A Confucian ConfusionRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
The Magnificent Life of Marcel PagnolRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0