Titles you rated
EscapeRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
I Lost My BodyRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5