Movies
Ratings
707
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 0.5
MotherRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0