Movies
Ratings
614
SabrinaRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 4.5
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
HulkRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0