Titles you rated
SplitRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SylviaRated ★ 4.5
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.5
An EducationRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.0
Sky HighRated ★ 3.0