Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0