Titles you rated
Con AirRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.5
Bangkok DangerousRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Dragonball EvolutionRated ★ 2.0
The Monkey KingRated ★ 2.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 3.0
Hard TargetRated ★ 4.0
Street FighterRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0