Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0- 판도라 ~ 영원한 생명 ~Rated ★ 3.5
- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0- OuroborosRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
24Rated ★ 4.5