Movies
Ratings
306
Another FamilyRated ★ 5.0
Veronica GuerinRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Coffee and CigarettesRated ★ 3.0
MisbehaviorRated ★ 0.5
We Are BrothersRated ★ 2.0
TruthRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Moby DickRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0