Movies
Ratings
30
About TimeRated ★ 1.0
Ocean WavesRated ★ 1.0
GORated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0