Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
ComplianceRated ★ 3.5
Death RaceRated ★ 4.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 1.5
No MercyRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5