Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
HoneySweetRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0