Movies
Ratings
49
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
The Forbidden KingdomRated ★ 1.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 5.0