Series
Ratings
38
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0