Titles you rated
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
CJ7Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5