Movies
Ratings
126
Hear MeRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 1.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0