Titles you rated
TranscendenceRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 3.5
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.0
StargateRated ★ 3.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 3.0
Iron SkyRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
StealthRated ★ 3.5
Japan SinksRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 3.0
Mission to MarsRated ★ 3.5
The Fourth KindRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0