Movies
Ratings
235
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0