Titles you rated
The PostRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 0.5
RageRated ★ 1.0
ForgottenRated ★ 1.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Heart BlackenedRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0