Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The CatRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
The Skeleton KeyRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0