Movies
Ratings
39
I Am SamRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0