Series
Ratings
21
SKY CastleRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.5
SeventeenRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5