Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
The Queen of CrimeRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 1.5
TroyRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 5.0