Titles you rated
Dragon Tiger GateRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 5.0
Fortune SalonRated ★ 2.0
Bloody TieRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 2.0
CommandoRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5