Titles you rated
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
BlendedRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
ChawRated ★ 1.5
Chicken RunRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5