Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.0
My Best FriendRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0