Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dandelion FamilyRated ★ 3.0
TazzaRated ★ 3.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0