Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
The White TigerRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
MankRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Dark WatersRated ★ 3.5
JudyRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 3.5